Levné ubytování Valtice | Kamsi.cz

Levné ubytování Valtice

Levné ubytování Valtice nabízí ideální příležitost pro prožití letní rodinné dovolené. Na své si zde přijdou, jak milovníci jihomoravského folkloru, tak vína. Ochuzeni o bohaté zážitky nebudou ani cykloturisté. Valtice spadají do Mikulovské vinařské podoblasti a na tradici pěstování a výroby vína zde odkazuje také Střední odborná škola vinařská. Pobyt ve Valticích a levné ubytování ve Valticích určitě využijte k návštěvě místního barokního zámku. Druhou dominantou Valtic je bezpochyby kostel Nanebevzetí Panny Marie. Také ostatní památky v okolí Valtic si zaslouží Vaši pozornost. Na kole i pěšky se můžete vydat k Dianinu chrámu neboli Rendez-vous, kolonádě na Rajstně, kapli sv. Huberta nebo k Belvedere. Romantické zážitky slibuje také procházka zámeckým parkem. Během Valtice levné ubytování Vám zpříjemní Stezka bosou nohou. Zatímco v Rakousku jsou takovéto stezky zcela běžnou záležitostí, u nás se jedná o výjimku. Okružní stezka je dlouhá necelých pět kilometrů a prochází sousední rakouskou obcí Schrattenberg a vede ke Kolonádě Reistna, která představuje nevyšší bod celého Lednicko – valtického areálu. Cestou na Vás čeká jedenáct zastavení a návštěvníci si mohou zkusit projít se bosi po kůře, šiškách, kamenech nebo balancovat na vratkém mostě z dřevěných trámů. Pohled na celou krajinu Lednicko – valtického areálu si můžete vychutnat na nejvyšším bodu této stezky, kterým je kopec Homole.

Levné ubytování ve Valticích

Levné ubytování ve Valticích by si neměli nechat ujít především milovníci vína, pro něž jsou každoročně připravovány zajímavé kulturní akce. Zúčastnit se tak můžete Slavností moravského vína, Valtických slavností vína, aneb víno nezná hranic nebo Svatomartinského zámeckého plesu. Levné ubytování Valtice láká také k návštěvě Valtického podzemí, které představuje unikátní labyrint obnovených části historických vinných sklepů. Tyto historické vinné sklepy jsou vzájemně propojeny v celkové délce 800 m. Sklepy vznikly v souvislosti se založením kláštera minoritů v roce 1289. Valtické Podzemí nabízí vedené degustace pro jednotlivce i skupiny. Součástí prohlídky je také výstava vinného skla, historických cihel a zkamenělin. Valtice levné ubytování je tedy nejen možností pro rodinné dovolené, ale také pro prodloužené víkendy, exkurze i firemní semináře a konference.

Levné ubytování Valtice last minute

Levné ubytování Valtice last minute můžete využít také k výletům do nedalekého Mikulova, na Pohansko nebo k rybníku Nesyt. Nedaleko Valtice se nachází také zřícenina hradu Děvičky a Dolní Věstonice. Levné ubytování ve Valticích nabízí komfortní ubytovací služby v místních hotelích, penzionech a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Vzhledem k tomu, že Lednicko – valtický areál je rájem pro cyklisty, můžete využít během pobytu využít také úschovny kol. Levné ubytování ve Valticích last minute Vás přesvědčí o tom, že není potřeba vždy trávit dlouhé hodiny za dovolenou v zahraničí, neboť i Česká republika může být na sebe patřičně hrdá.

Levné ubytování v Břeclavi, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Valtice ubytování nebo v okolí Valtice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Valtice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

valtice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 7
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist