Apartmány Valtice | Kamsi.cz

Apartmány Valtice

Apartmány Valtice představují ideální příležitost pro dovolenou či prodloužený víkend v romantickém prostředí Lednicko – valtického areálu. Do Valtic velmi rády zavítají všechny věkové kategorie. Můžete zde prožít pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi i relaxační pobyt doplněný o návštěvu jedněch z nejkrásnějších pamětihodností v České republice. Apartmány ve Valticích patří k velmi oblíbeným typům ubytování nejen u jednotlivců, ale také u větších skupin. Valtice se tak řadí k oblíbeným destinacím pro školní výlet, firemní akce i různá sportovní soustředění. Není divu, vždyť Valtice apartmány nabízí ubytovací služby na vysoké úrovni. Těšit se můžete na komfortně zařízené pokoje. Apartmány ve Valticích disponují také sociálním zařízením, kuchyňkou s jídelním koutem i úschovou sportovního vybavení.

Apartmány ve Valticích

Apartmány ve Valticích jsou vyhledávány tuzemskými i zahraničními turisty zejména, aby mohli navštívit místní pamětihodnosti. K těm nejlákavějším bezpochyby náleží valtický zámek. Barokní a rokokové zařízení zámeckých pokojů umožní návštěvníkům udělat si přesnou představu o tom, jak v 17. a 18. století žil bohatý šlechtický rod Lichtensteinů, kterým zámek patřil. Druhý zámecký okru je věnován výstavě Rytířů Řádu Zlatého Rouna na Moravě. Raritou této výstavy jsou například dva originály Řádu Zlatého rouna a dva zlaté komornické klíče. Přehlédnout byste určitě neměli ani obří plátno, které pochází z 18. století a zachycuje rodinu knížete Lichtenštejna. Apartmány Valtice patří k oblíbeným typům ubytování také milovníků vína. Valtice jsou druhou největší vinohradnickou obcí v České republice. Valtice se mohou pochlubit stálou degustační výstavou 100 nejlepších vín ČR – Salon vín. Tuto výstavu lze navštívit rovněž na zámku ve Valticích. Nenechejte si uniknout ani příležitost k návštěvě labyrintu vinných sklepů. Valtické Podzemí představuje obnovenou část historických vinných sklepů, které dosahují celkové délky 900 m. Vznik vinných sklepů je datován až k roku 1289 a je pevně spojen se založením kláštera minoritů. Valtice apartmány vybízí také k návštěvě kaple a kostela Nanebevzetí Panny Marie, Bylinkové zahrady i zámeckého parku vybudováno podle návrhů D. Giranda v roce 1727.

Apartmány Valtice last minute

Apartmány Valtice last minute nabízí také jedinečnou příležitost k výletům do okolí Valtic. Naplánovat si tak můžete procházku ke klasicistnímu loveckému zámečku Randez-vous, který bývá často nazýván také jako Dianin chrám. Zámeček byl postaven na počest vojevůdce napoleonských válek Jana I. Josefa z Lichtenštejna. Stavba napodobuje římské triumfální oblouky. Zámeček byl původně určen k letním a podzimním loveckým slavnostem. Také tato stavba je součástí Lednicko-valtického areálu. Apartmány ve Valticích patří k oblíbeným místům také milovníkům cykloturistiky. Na kole tak můžete projet Lednicko – valtický areál a prohlédnout si tak například Janův hrad, chrám Svatého Huberta či chrám Tří Grácií. Velmi oblíbená je také projížďka kolem Františkova rybníku až k Pohansku. Apartmány ve Valticích last minute Vás přesvědčí o kouzelném prostředí samotných Valtic i jeho okolí.

Apartmány v Břeclavi vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Valtice ubytování nebo v okolí Valtice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Valtice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

valtice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 7
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist