Penziony Lednice | Kamsi.cz

Penziony Lednice

Penziony Lednice nabízí jedinečnou příležitost pro prožití dovolené v malebném jihomoravském prostředí. Zdejší okolí láká k návštěvě mnoha zajímavých turistických cílů v čele se zámkem v Lednici ve stavebním slohu imitující anglickou tudorovskou gotiku. Zámek získal dnešní podobu v letech 1846 – 1858 v době vlády knížete Aloise II. z Lichtensteina, který tehdy usoudil, že Vídeň je pro pořádání letních slavností nevhodná a nechal zámek přebudovat na reprezentační letní sídlo ve stylu anglické gotiky. Pro pořádání velkolepých setkání evropské šlechty sloužily reprezentační sály v přízemí, které jsou dnes součástí prvního prohlídkového okruhu. Tento zámecký okruh se může pochlubit nádhernými vyřezávanými stropy, dřevěným obložením stěn i bohatě vyřezávaným točitým schodištěm vyrobeným z jednoho stromu. Penziony v Lednici Vás zlákají také k návštěvě dalších prohlídkových zámeckých okruhů. Druhý zámecký okruh je věnován soukromým pokojům Lichtensteinů. Ve druhém patře se nachází pokoje dětí a jejich guvernantek s muzeem loutek Milana Knížáka. Zavítat můžete také do Grotty s umělou barokní krápníkovou jeskyní. Lednice penziony představují také velmi oblíbené místo pro pořádání výletů a škol v přírodě. Uspořádat zde můžete také různé oslavy, firemní teambuildingy i konference.

Penziony v Lednici

Penziony v Lednici lákají k pobytu nejen rodiny s dětmi a seniory, ale také zamilované páry, kteří chtějí prožít v tomto pohádkovém kraji prodloužený víkend nebo oslavit jejich vstup do manželství. Lednický park totiž stejně jako samotný zámek je hojně vyhledáván právě pro pořádání svateb. Velmi oblíbeným cílem romantických procházek se stává velmi často Minaret i Janohrad. Penziony Lednice se nachází také nedaleko města Valtice, Mikulov a Břeclav. Na kole se tak můžete vydat po dobře značených stezkách do všech tří měst a vychutnat si tak atmosféru Podluží. Lichtensteinské stezky měří více než 90 km a provedou Vás okolo chrámu tří Grácií, Svatého Huberta, Rendez – vous až do sousedních Valtic. Lednice penziony můžete využít také k ubytování při plánování absolvování cyklotrasy České – rakouská pohraniční cesta, která Vás zavede mimo jiné také k velkomoravskému hradišti Pohansko. Neméně zajímavá je také trasa Z Lednicko – valtického areálu na Pálavu vedoucí z Lednice přes Bulhary, Pavlov k Novým Mlýnům. Zpátky do Lednice se můžete vrátit přes Valtice a Hlohovec a občerstvit se v Hraničním zámečku nebo v některé z valtických restaurací.

Penziony Lednice last minute

Penziony Lednice last minute jsou hojně vyhledávány, jak domácími, tak zahraničními hosty, také pro možnost lázeňských procedur, wellness a různých masáží v Lázních Lednice. Díky službám Hippoclubu můžete Lednicko – valtický areál zhlédnout také z koňského hřbetu. Penziony v Lednici Vás potěší také svými komfortními službami. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé penziony v Lednici last minute disponují také úschovou kol. Rezervujte si pomocí internetového portálu Kamsi.cz ubytování v některém z lednických penzionů a prožijte na jižní Moravě krásnou letní dovolenou nebo prodloužený víkend!

Penziony v Břeclavi vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Lednice ubytování nebo v okolí Lednice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Lednice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

lednice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 7
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist