Levné ubytování Lednice | Kamsi.cz

Levné ubytování Lednice

Za perlu jižní Moravy lze bezpochyby považovat obec Lednice, která byla po dlouhá staletí letním sídlem významného šlechtického rodu Lichtensteinů. I dnes se levné ubytování Lednice těší velké oblibě. Lednice představuje pomyslný ráj na zemi zejména pro milovníky historie a cyklovýletů. Lednice se může pochlubit jedním z nejkrásnějších zámků v České republice, který disponuje hned čtyřmi zámeckými okruhy. V prvním zámeckém okruhu získáte možnost shlédnout nádherně vyřezávané stropy i samonosné vřetenové schodiště vyhotovené z dubového dřeva. Schodiště spojuje knihovnu prvního zámeckého okruhu s obrazovou galerií druhého zámeckého okruhu. Ti pozornější si mohou sami povšimnout rostlinných i zvířecích vyřezávaných motivů. Levné ubytování v Lednici je také skvělou příležitostí pro návštěvu druhého zámeckého okruhu, který Vás seznámí s podrobnou historií Lichtensteinského knížecího rodu. Pro děti je ideální zejména čtvrtý zámecký okruh s umělou krápníkovou jeskyní zvanou Grota. Od zámku můžete dále pokračovat k Minaretu nebo k Janohradu. Rozhodnete-li se zůstat v zámecké zahradě, pak byste určitě neměli vynechat prohlídku skleníku nebo akvárium Malawi, kde najdete pozoruhodné druhy ryb. Lednice levné ubytování si určitě zaslouží, abyste si jej rezervovali na více než jednu noc, neboť Lednicko – valtický areál se Vám ani při největší snaze nepodaří projít za jeden den.

Levné ubytování v Lednici

Levné ubytování v Lednici v mnoha případech disponuje úschovou kol a bylo by velkou chybou nechat jízdní kola doma. Umožní Vám totiž rychlejší přesun za památkami Lednicko – valtického areálu. Rozhodně se nemusíte obávat špatně značených cyklostezek nebo hornatého povrchu. Cyklistické výlety zde hravě zvládnou také děti a senioři. Cestou do sousedních Valtic nebo do Břeclavi se setkáte s mnoha romantickými stavbami, které zde nechali Lichtensteini vystavět. Cestou se tak můžete kochat například krásami Appolónova chrámu, Nového dvoru, Třemi Gráciemi, kaplí svatého Huberta nebo Dianina chrámu. Levné ubytování Lednice Vám umožní prožít také krásné romantické chvíle při plavbě lodí. Plavit se tak můžete například od lednického zámku k Janohradu. Propadat panice rozhodně nemusíte ani ve chvíli, kdy se rozhodnete pro pěší výlety. Lednice levné ubytování Vám dá možnost seznámit se také s místní vinařskou oblastí a ochutnat místní lahodná vína.

Levné ubytování Lednice last minute

Levné ubytování Lednice last minute je skvělým výchozím bodem také pro poznávání dalších jihomoravských měst. Nedaleko Lednice se nachází Mikulov, Břeclav i Znojmo. Z Břeclavi se můžete vydat na Pohansko, které bylo v minulosti významným velkomoravským centrem. Levné ubytování Lednice last minute můžete využít také k projížďce na kole okolo Novomlýnských nádrží a navštívit archeologické naleziště a muzeum v Dolních Věstonicích. Levné ubytování v Lednici last minute se Vám podaří během krátké chvíle najít díky internetovému portálu také z pohodlí domova.

Levné ubytování v Břeclavi, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Lednice ubytování nebo v okolí Lednice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Lednice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

lednice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 7
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist