Hotely Lednice | Kamsi.cz

Hotely Lednice

Hotely Lednice představují ideální volbu pro prožití rodinné dovolené v okolí Lednicko – valtického areálu, který se může pochlubit nejen pohádkovým zámkem v Lednici, ale také mnoha romantickými stavbami rozesetými po dobře značených turistických a cykloturistických stezkách. Hotely v Lednici Vám umožní také mít dostatek času na návštěvu zámku v Lednici, který zve hned k prohlídce čtyř prohlídkových okruhů. První okruh nabízí reprezentační sály v přízemí zámku s nádherně vyřezávanými dřevěnými stropy i pozoruhodným schodištěm v knihovně. Druhý okruh nazývající se knížecí apartmány Vás seznámí podrobněji s historií rodu Lichtenštejnů, kterým lednický zámek po dlouhá staletí patřil. Třetí okruh nabízí prohlídku dětských pokojů princů a princezen a také Muzeum loutek Milana Knížáka. Neméně zajímavý je však také čtvrtý zámecký okruh zvaný Grotta s umělou barokní krápníkovou jeskyní. Lednice hotely jsou také jedinečným výchozím bodem pro prohlídku zámeckého skleníku, Minaretu a Janohradu.

Hotely v Lednici

Hotely v Lednici Vás vyzvou také k prozkoumání okolí Lednicko – valtického areálu, kterým Vás provede Naučná stezka Lednické rybníky. Je dlouhá devět km a čeká Vás na ní 17 zastávek. K největšímu moravskému rybníku Nesytu dojdete nebo dojedete na kole kolem Hraničního zámečku, který je jednou z historických staveb zasazených do Lednicko – valtického areálu, který odkazuje na období 19. století. Stavba se nachází u Hlohoveckého rybníku a dnes slouží jako hotel a restaurace. Dalšími rybníky jsou Prostřední, Mlýnský, Zámecký a Podzámecký. Lednice hotely využijete také k projížďce po Naučné stezce Lužní les, která vede od Janohradu přes Kančí oboru až na okraj Břeclavi. Tato stezce je vhodná také pro pěší. Hotely Lednice se každoročně těší na domácí i zahraniční návštěvníky, kteří by rádi v Lednici prožili letní dovolenou nebo prodloužený víkend. Lednice nabízí také vhodné místo pro uspořádání školních výletů, exkurzí i firemních konferencí.

Hotely Lednice last minute

Hotely Lednice last minute umožňují zájemcům prožít pobyt v Lednici také netradičním způsobem a vidět tak díky Hippoclubu Lednicko-valtický areál z koňského hřbetu. Romantické chvíle zažijete při plavbě zámeckým parkem, pravidelně se konají plavby od zámku k Minaretu či Janohradu. Dokonce také v zimních měsících můžete plout zámeckým parkem. Hotely v Lednici se nachází pouze pár kilometrů od dalších města Mikulov a Valtice a bylo by škoda nenaplánovat si během pobytu v Lednici výlet i do těchto jihomoravských perel. Hotely v Lednici last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená na jižní Moravě si zaslouží Vaši pozornost.

Hotely v Břeclavi vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Lednice ubytování nebo v okolí Lednice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Lednice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

lednice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 7
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist