Penziony Blansko | Kamsi.cz

Penziony Blansko

Penziony Blansko představují jedinečnou možnost pro letní rodinnou dovolenou i prodloužený víkend v malebném okolí Moravského krasu. Penziony v Blansku lákají také k prožití škol v přírodě, nejrůznějších soustředění i školních výletů. Mnohé penziony nabízí také skvělé zázemí pro pořádání firemních konferencí a seminářů. Není divu, vždyť Blansko a jeho okolí se může pochlubit rozmanitým spektrem historických památek, technických zajímavostí i přírodních skvostů. Město Blansko je pevně spojeno s železářským průmyslem, o jehož pestré historii od pravěku do současnosti se mnohé dovíte v Muzeu Blansko. Součástí muzea je rozsáhlá kolekce umělecké a užitkové litiny 19. a 20. století. Litinovými sochami se může pochlubit také Wanklovo náměstí, v jehož bezprostřední blízkosti jsou postaveny Blansko penziony. Muzeum Blansko se věnuje také Moravskému krasu i výzkumem jeho podzemních prostor. Vaši pozornost si zaslouží neorenesanční zámecké interiéry s dobovým nábytkem i expozice měřící techniky.

Penziony v Blansku

Penziony v Blansku se těší velké oblibě také díky malebné přírodě Moravského krasu. Jeskyně Balcarka stejně jako Kateřinská jeskyně Vás oslní bohatou krápníkovou i sintrovou výzdobou, která Vám už při vstupu do zmíněných jeskyní zatají dech. Dobrodružství i romantickou atmosféru zažijete při návštěvě Punkevní jeskyně, jejíž součástí je i propast Macocha hluboká 138,5 metrů. Propast Macocha je největší propastí svého druhu nejen v České republice, ale také ve střední Evropě. Blansko penziony zvou také k výletům do okolí města Blanska. Navštívit tak můžete například zámek Lysice, který se může pochlubit bohatými sbírkami především z 19. století. Zejména sbírka historických střeleckých terčů zaujme každého, kdo se rozhodne pro prohlídku tohoto barokní zámku. Od června do září je zde také veřejnosti otevřena zámecká zahrada s promenádní kolonádou i interiér sala terrena s oranžerií a zámeckým zahradnictvím z druhé poloviny 19. století. Penziony Blansko jsou také skvělým výchozím bodem pro procházku Křtinským údolím. Zastavit se můžete také u Býčí skály nebo Staré huti.

Penziony v Blansku last minute

Penziony v Blansku Vás nezklamou ani svou pohostinností, ubytovacími službami i milým personálem. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Také mnohé penziony v Blansku last minute nabízí svým hostům wellness služby s využitím pobytu v sauně, whirlpool nebo v hotelovém bazénu. Na klasické české kuchyni si můžete v blanenských restauracích. Penziony Blansko last minute jsou připraveni také na hosty, kteří se rozhodnou pro ubytování v Blansku tak zvaně na poslední chvíli.

Penziony v Blansku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Blansko ubytování nebo v okolí Blansko jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Blansko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

blansko

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 3
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist