Levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm | Kamsi.cz

Levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Město Rožnov pod Radhoštěm se rozprostírá na úpatí Vsetínských vrchů, které nabízí pobyt na čerstvém vzduchu i příležitost k návštěvě mnoha zajímavých turistických cílů. Levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm Vás zláká k návštěvě skanzenu Valašské muzeum v přírodě. Po celý rok se zde konají tradiční folklorní akce doplněné o lidové zvyky i ukázky tradičních řemesel. Valašské muzeum v přírodě je tvořeno třemi skanzeny. Nejstarší částí muzea je Dřevěné městečko, které je vybaveno domy z rožnovského náměstí, kopií stavby fojtství ve Velkých Karlovicích i dřevěným kostelíkem sv. Anny z Větřkovic. U kostelíka se nachází hřbitov Valašský Slavín, při jehož návštěvě můžete uctít památku například Emila Zátopka, Jiřího Rašky nebo Jana Karafiáta. Levné ubytování v Rožnově pod Radhoštěm využijte rozhodně také k návštěvě Mlýnské doliny a Valašské dědiny. Nezapomeňte navštívit také Jurkovičovu rozhlednu, která je součástí skanzenu Valašské muzeum v přírodě. Místní skanzeny Vám udělají jasnou představu o životě na Valašsku i o tom, jak vypadají typická stavení v tomto kraji. Rožnov pod Radhoštěm levné ubytování a návštěva zmíněných muzeí je skvělou příležitostí také k ochutnání typických valašských specialit, jako jsou frgály, kyselica nebo halušky s brynzou.

Levné ubytování v Rožnově pod Radhoštěm

K dalším lákavým atrakcím v Rožnově pod Radhoštěm, které mohou zpestřit Vaše levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm, patří rožnovské pivní lázní, krytý bazén s rehabilitačním centrem, dílna na výrobu svíček s ručním zdobením. Levné ubytování v Rožnově pod Radhoštěm Vás vyzve k prohlídce zříceniny hradu Rožnova na kopci Hradisko. Ve městě najdete také pomník T. G. Masaryka i památník osvobození a pamětní desku se jmény popravených a umučených účastníků boje za národní osvobození a oběti rasové perzekuce. Do Rožnova pod Radhoštěm však přijíždí každoročně stovky domácích i zahraničních hostů, aby navštívili horu Radhošť i Pustevny. Také zde najdete stavby, které rovněž projektoval slovenský architekt Dušan Jurkoviče. Z Pusteven se můžete vydat na procházku k vrcholu Radhošť a cestou se vyfotografovat u sochy pohanského boha Radegasta. Vrchol Radhošť zdobí socha Cyrila a Metoděje a kaple v byzantském stylu. Rožnov pod Radhoštěm levné ubytování můžete využít také k výletu na zříceninu hradu Starý Jičín, sedlo Bumbálka, horu Kněhyně nebo na rozhlednu a hrad do Štramberku.

Levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm last minute

Levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm last minute láká, jak k letní rodinné dovolené, tak k prodlouženým víkendům po celý rok. Do Beskyd můžete zavítat také v zimě a užít si lyžování na místních svazích. K velmi oblíbeným lyžařským centrům patří především Ski areál Bílá, Ski areál Pustevny i Skiareál Karolinka. Levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm Vám umožní prožít také poklidné večery ve společnosti cimbálové hudby. Levné ubytování v Rožnově pod Radhoštěm last minute můžete hledat také prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Levné ubytování v Beskydech a Valašsku, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Rožnov pod Radhoštěm ubytování nebo v okolí Rožnov pod Radhoštěm jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rožnov pod Radhoštěm preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

roznov-pod-radhostem

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist