Hotely Rožnov pod Radhoštěm | Kamsi.cz

Hotely Rožnov pod Radhoštěm

Hotely Rožnov pod Radhoštěm představují jedinečnou možnost, jak poznat kouzlo Valašska a přitom prožít volné chvíle v nádherné přírodě Beskyd. Valašsko platí za kraj lidových krojů a tradic. Obklopuje jej řeka Bečva, podle které se jmenují také přilehlé vesnice. Domácí i zahraniční návštěvníci míří do Rožnova pod Radhoštěm zejména kvůli Valašskému muzeu v přírodě. Hotely v Rožnově pod Radhoštěm jsou také skvělým výchozím bodem pro výstup na horu Radhošť se známou sochou bájného boha Radegasta a lyžařské středisko Pustevny. Rožnov pod Radhoštěm hotely nabízí tak jedinečnou příležitost pro prožití letní i zimní dovolené, prodloužené víkendy i lyžařské výcviky. Rožnov pod Radhoštěm a jeho přilehlé okolí láká návštěvníky, jak k horským túrám, tak lyžaře. Lyžařský areál Pustevny se může pochlubit osmi sjezdovkami všech obtížností. Sjezdovky dosahují celkové délky přes tři kilometry. K dispozici je lyžařům jedenáct vleků. Pustevny jsou oblíbené také u běžkařů, kteří zde mají k dispozici až 44 kilometrů běžkařských tras.

Hotely v Rožnově pod Radhoštěm

Hotely v Rožnově pod Radhoštěm se v mnoha případech nachází nedaleko Valašského muzea v přírodě, které tvoří čtyři části – Dřevěné městečko, Mlýnská dolina, Valašská dědina a Pustevny. Rozhodně se alespoň při první návštěvě vyplatí rezervovat si čas na všechny čtyři části. Nejnavštěvovanější částí Skanzenu je Dřevěné městečko, které vzniklo přenesením původních valašských staveb z rožnovského náměstí. Dřevěné městečko tak reprezentuje tradiční architekturu Beskydska. Mlýnská dolina umožňuje návštěvníkům prohlédnout si funkční technické stavby, jako je valcha, mlýn, pila, hamr či lisovna oleje. Nejrozsáhlejší částí skanzenu je Valašská dědina, ve které je umístěno více než 70 staveb. Ve Valašské dědině se nachází hospodářská stavení, škola, salaše, stáje, kovárna a větrný mlýn. Děti zaujmou ovce, osel, slepice, králíci, husy a další zvířata. V místní kolibě budete moci ochutnat typické valašské pokrmy. Velmi oblíbená je také Jurkovičova rozhledna, která je součástí Valašského muzea v přírodě. Hotely Rožnov pod Radhoštěm můžete využít také při plánování návštěvy rožnovských pivních lázní nebo výrobny svíček Unipar. Pro rodiny s dětmi je skvělou volbou zábavní Gibon park i krytý bazén. Rožnov pod Radhoštěm hotely lákají také k výletům do okolí Rožnova pod Radhoštěm. Milovníci turistiky a českých hor by si neměli nechat ujít příležitost vystoupat na Lysou horu, Velký Javorník nebo Gruň a Bílý Kříž.

Hotely Rožnov pod Radhoštěm last minute

Hotely Rožnov pod Radhoštěm last minute umožňují nejen pobyt v přírodě, ale také návštěvu mnoha zajímavých historických památek, jako je například hrad Hukvaldy, Štramberk, Starý Jičín nebo větrný mlýn v Hodslavicích. Hotely v Rožnově pod Radhoštěm Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Během pobytu si můžete pochutnat na typických valašských specialitách, jako jsou například kyselica, frgály, kontrabáš nebo halušky s brynzou. Hotely v Rožnově pod Radhoštěm last minute Vás přesvědčí o tom, že Valašsko je krajem, který si zaslouží Vaši návštěvu.

Hotely v Beskydech a Valašsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rožnov pod Radhoštěm ubytování nebo v okolí Rožnov pod Radhoštěm jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rožnov pod Radhoštěm preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

roznov-pod-radhostem

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist