Apartmány Rožnov pod Radhoštěm | Kamsi.cz

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm představují ideální příležitost pro odpočinkové pobyty na čerstvém vzduchu i aktivní prodloužené víkendy a dovolené. Do Rožnova pod Radhoštěm se můžete vydat v jakémkoliv ročním období a vždy se budete vracet naplněni novou energií. Apartmány Rožnov pod Radhoštěm se nachází stejně jako samotné město Rožnov pod Radhoštěm na úpatí Vsetínských vrchů. Rožnov pod Radhoštěm je znám zejména díky Valašskému muzeu v přírodě, který je skutečnou raritou všech památek v České republice. V prostranství muzea se každoročně konají tradiční akce, které umožňují návštěvníkům poznat blíže tradice Valašska. Například v období Velikonoc se můžete zúčastnit akce Velikonoce na Valašsku, během které se návštěvníci seznámí s tradičními velikonočními i jarními zvyky v podání folklorních souborů i výrobou kraslic a pomlázek. Velikonoční pondělí si tak můžete zpestřit tak zvaným šmigrustem i krásným programem. Rožnov pod Radhoštěm apartmány poskytuje také skvělou příležitost k procházce z Pusteven kolem sochy bájného boha Radegasta na Radhošť.

Apartmány v Rožnově pod Radhoštěm

Apartmány v Rožnově pod Radhoštěm můžete využít také k návštěvě rožnovských pivních lázní. Relaxaci si užijete také v rožnovském krytém bazénu s rehabilitačním centrem. V letním období se dobře zabavíte v aquaparku v sousedním Frenštátě pod Radhoštěm. Součástí aquaparku je tobogán, skluzavka, masážní trysky, podvodní masáže, proudový kanál, vodní hřib, dekorativní vodopád, šplhací síť, ostrůvek i chrlič vody. K zábavě na souši poslouží stolní tenis, beach – volejbalové hřiště a také hřiště pro děti. Rozhodnete se pro apartmány Rožnov pod Radhoštěm jako ubytování s dětmi, pak byste určitě měli zvážit také možnost návštěvy zábavního Gibon parku s lanovým centrem, velkým hřištěm, trampolínami a indiánskou vesničkou. Rožnov pod Radhoštěm apartmány Vás zlákají také k návštěvě dílny Unipar na výrobu svíček s ručním zdobením. Během krátké exkurze si budete moci prohlédnout kolekce, které jsou aktuálně moderní.

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm last minute

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm last minute Vás zlákají také k výletům do okolí. Zajímavou turistickou atrakcí je bezpochyby nedávno postavená zvonice na Soláni a přilehlá Galerie v přírodě. Milovníci pěší turistiky si přijdou na své při zdolávání vrcholu Velký Javorník či Lysá hora. Apartmány v Rožnově pod Radhoštěm poskytují také skvělou příležitost k návštěvě zříceniny hradu Hukvaldy, sklárny Karolinka či Technického muzea Tatra v Kopřivnici. Apartmány v Rožnově pod Radhoštěm last minute Vás přesvědčí také o tom, že Rožnov pod Radhoštěm si zamilujete hned při první návštěvě.

Apartmány v Beskydech a Valašsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rožnov pod Radhoštěm ubytování nebo v okolí Rožnov pod Radhoštěm jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rožnov pod Radhoštěm preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

roznov-pod-radhostem

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist