Ubytování v soukromí Jablonec nad Nisou | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou platí za chloubu Jizerských hor a není divu, že právě ubytování v soukromí Jablonec nad Nisou patří k nejoblíbenějším typům ubytování pro rodinnou dovolenou, romantické prodloužené víkendy, školní výlety i školy a školky v přírodě. Jizerské hory a ubytování v soukromí v Jablonci nad Nisou nezůstává v zapomnění ani při pořádání lyžařských výcviků, oslav konce kalendářního roku, prožití jarních prázdnin a velikonočních svátků. K nejoblíbenějším lyžařským areálům v Jizerských horách patří především ski areál Bižu, sportovní areál Severák a ski aréna Jizerky. Poslední jmenovaný lyžařský areál spojuje ski areál Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov. Ski aréna Jizerky disponuje 17,6 km sjezdovek, 21 vleky, jednou lanovou dráhou a třemi sunkid pohyblivými koberci. Jablonec nad Nisou ubytování v soukromí je skvělou volbou také pro ty, kteří rádi běžkují. K těmto účelům je určena především Jizerská magistrála nebo běžecký areál Břízky v Jablonci nad Nisou.

Ubytování v soukromí v Jablonci nad Nisou

Ubytování v soukromí v Jablonci nad Nisou Vás potěší také pohodlným ubytováním a komfortním vybavením. Na pokojích najdete vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem, připojení k internetu i barevnou televizi. Použít můžete také kuchyňský kout s ledničkou, sporákem a mikrovlnou troubou. Před ubytováním můžete zaparkovat Váš automobil a v úschovně uschovat sportovní vybavení. Ubytování v soukromí Jablonec nad Nisou si budete pochvalovat také v jiném než zimním období. Na výlet se můžete vydat k rozhledně Štěpánka, k největšímu skalnímu hradu v České republice ve Vranově – Pantheon, do muzea výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovkou. Cílem Vaší procházky se může stát Bedřichovská přehrada, Rašeliniště Jizerky nebo okruh z Josefova Dolu přes Mariánskohorské Boudy. Během Jablonec nad Nisou ubytování v soukromí byste neměli zapomenout navštívit ani zdejší muzeum bižuterie nebo botanickou zahradu v sousedním Liberci. Lidovou architekturu můžete obdivovat v Bedřichově, kde se nachází lovecký zámeček na Nové Louce, nebo v podobě Dlaskova statku v Turnově.

Ubytování v soukromí Jablonec nad Nisou last minute

Jablonec nad Nisou ubytování v soukromí představuje ideální příležitost, jak si odpočinout od každodenních starostí a přitom poznat krásnou přírodu Jizerských hor i okolní pamětihodnosti. Při hledání ubytování v soukromí v Jablonci nad Nisou last minute Vám velmi rád pomůže internetový portál Kamsi.cz, kde najdete celou škálu nejrůznějších typů ubytování. Ty se snaží vyjít vstříc, jak nejnáročnějším zákazníkům, tak těm, kteří nemají žádné speciální požadavky. Last minute Jablonec nad Nisou ubytování v soukromí Vás potěší nejen kvalitními ubytovacími službami, ale také přijatelnou cenou. Jizerské hory Vás v neposlední řadě přesvědčí o tom, že dovolená v tomto zákoutí České republiky, je tou správnou volbou právě pro Vás.

Ubytování v soukromí v Beskydech a Valašsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jablonec nad Nisou ubytování nebo v okolí Jablonec nad Nisou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jablonec nad Nisou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jablonec-nad-nisou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id: 18
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist