Penziony Beroun | Kamsi.cz

Penziony Beroun

Penziony Beroun nabízí jedinečnou příležitost k prožití letní dovolené, prodlouženého víkendu či jednodenního výletu s noclehem v malebném prostředí Středočeského kraje. Penziony v Berouně lákají, jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry, jednotlivce či větší skupiny kamarádů. Berounsko představuje také skvělou příležitost pro pořádání školních výletů, škol v přírodě, soustředění i firemních večírků. Beroun penziony jsou skvělým výchozím bodem, jak pro výlety za českou historií a návštěvou mnohých středočeských pamětihodností, tak pro milovníky cykloturistiky, pěší turistiky a vodáctví. K nejlákavějším turistickým cílům v okolí města Berouna bezpochyby patří hrad Karlštejn, hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně i lom Velká a Malá Amerika. Beroun penziony se nachází také nedaleko keltského oppida ve Stradonicích i starobylého Tetína proslaveného zejména tím, že se jedná o sídlo babičky sv. Václava Ludmily. Na kole si pak můžete udělat výlet například k hradu Točník a hradu Žebrák. Oba jmenované hrady se mohou pochlubit tím, že na nich rád pobýval syn českého krále a římského císaře Karla IV. Václav IV.

Penziony v Berouně

Penziony v Berouně si zamilujete také díky pestré nabídce pro volnočasové aktivity. Ve znaku v historii významného královského města Berouna naleznete symbol medvěda, proto není divu, že ve městě sídlí Medvědárium. Od října roku 2000 v Medvědáriu můžete navštívit z večerníčka Méďové známé medvědy Kubu, Vojtu s Matějem. S dětmi můžete zavítat také do Rákosníčkova dětského hřiště, kde jsou ke hraní k dispozici prolézačky s lany, sypací trubka, skluzavky, houpačky, kolotoče a mnohé další. Penziony Beroun vyhledávají také milovníci in-line bruslení. K tomuto účelu je v Berouně určena in-line dráha s dvěma bruslařskými okruhy. Procházkovým tempem můžete dojít také na Městskou horu či k rozhledně na Dědu, kde byla postavena kamenná dvanáct metrů vysoká rozhledna. Beroun penziony Vás vyzvou také k prohlídce Muzea Českého krasu, kde získáte možnost podrobně se seznámit s CHKO Český kras i se světově významnou geologickou oblastí Barrandien, dějinami Berouna i jeho osobnostmi.

Penziony Beroun last minute

Penziony v Berouně Vás nadchnou také svou pohostinností, komfortními ubytovacími službami a ochotným personálem. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Odpočinout si můžete například v bazénu, sauně či při masáži. Mnohé penziony nabízí ve svých ubytovacích službách také polopenzi, případně se můžete stravovat v některé z místních restaurací. Penziony Beroun last minute poskytují také možnost k ubytování pro ty, kteří plánují dovolenou v tuzemsku tak zvaně na poslední chvíli. Díky internetovému portálu Kamsi.cz se Vám budou penziony v Berouně last minute hledat mnohem snadněji než doposud.

Penziony v Berouně vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Beroun ubytování nebo v okolí Beroun jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Beroun preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

beroun

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 2
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist